Rosetta tesztforuma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rosetta tesztforuma

Rosetta tesztfóruma
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációKeresésBelépés

 

 Helyszín

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Nyx
Admin
Nyx


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 30.

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Helyszín   Helyszín Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 7:51 am

[Lantha]

*Óra utánra jár az idő, és Nikorina máris a Könyvtárban ücsörög, az egyik egyszemélyes asztalkánál. Előtte papírok, jegyzetek szanaszét, kezében egy toll van, bár jelenleg semmit sem ír, inkább az előtte lévő papírra mered, amire épp csak fel van írva a cím. Egy házi feladat, egy esszé címe. Az esszéket pedig pont gyűlöli... A gondolatai most is elkalandoznak, teljesen nem ott van agyilag, ahol lennie kéne. Emlékek, emlékfoszlányok, régi hangok, régi emberek... Megrázza a fejét, lehunyt szemmel vár egy picit, hogy kitisztuljon az agya, megszabaduljon a most zavaró emlékektől. Mélyet sóhajt, majd a daimonjára pislog, aki az asztalocskán üldögél, kissé lehajtott fejjel, látszólag a papírt bámulva. Nikorina mélyet sóhajtva viszi a tollat a papír felé... De aztán alig egy betű után megáll.* ~Nem megy, Gradan, értsd meg! Muszáj tanulnod. Apád is megmondta, Marta is. A tanulás majd eltereli a figyelmedet... Azt hiszem, tévedtek. Pont hogy a tanulásra nem tudok koncentrálni... Legalább próbáld meg! Egy kis agykontroll, kérlek! Nem fog menni, ha folyton beledumálsz a gondolataimba...~ *A macska megforgatja a szemeit, nem nagyon tudja rávenni a lányt úgy tűnik arra, hogy tanuljon egy kicsikét, pedig ráfér.*


[Nyx]

*A nő, mint mindig, ott van a pult mögött, és vár... Látja a bejövőket így azt is látja, hogy Gradan és Nikorina is beér. Nem tud semmit, hogy mi történhetett az utolsó incidens óta, hiszen minden idejét itt tölti, a könyvtárba, és nem látogatta meg senki. Tudja, hogy rossz ötlet, hogy odamenjen, de nem állítja meg a lábát. A kezébe kapja a könyvét, az orrán ott van egy vékony üvegű, csinos szemüveg, tehát nem Harry Potteréhez, sőt, nem is Dumbledore-éhoz hasonlatos, csak olyan kis titkárnős. A könyv a kezében éppenséggel annak a kötetnek a folytatása, ami Nikorina utoljára megvett tőle. Gondosan lezárja a pultot, hogy ne tudjon senki bemenni, mágiával is, és lassú léptekkel sétál oda a lányhoz. Először nem is köszön rá, csak figyeli, összefont karral, úgy tartva a könyvet a kezében.* ~ Még is csak a diákom. Nem várhatom meg, míg elmegy, mint egy nyúl, az a munkám, hogy segítsek a diákoknak, abban, amit keres. *
- Elnézést... Zavarok? *Kérdezi hallszavúan, itt a könyvtárban nincs az az Isten, hogy felemelje a hangját.* - Segíthetek valamiben? Esetleg jól jönne egy könyv, amivel kiigazodsz? *Kérdezi segítőkészen, dolgozóhoz illően, miközben néhányszor visszapillant a pulthoz. Jobb lett volna, ha a lány jön oda hozzá, de nehéz lett volna, hogyha éppen el van halmozva feladatokkal.*


[Lantha]

-Előttünk a tiszta víztükör... csepp hullik rá, s mindent összetör... * Dúdolja nagyon-nagyon halkan maga elé eltűnődve. Tudja jól, hogy a könyvtárosnő is ott van... hol másutt lenne? A szeme sarkából látja, miközben a papírra koncentrál, hogy Gradan kissé megemeli a fejét, és valahova mögé néz. Aztán alig fél perccel később megszólítják.. Kissé összerezzen, felkapja a fejét, majd lassan Zara felé fordul.*
-Jó... jó estét. *Köszön halkan, talán kissé megszeppenten a nőnek. Nem tudja, hogy a másik mennyit tud arról, hogy mi történt azóta a nap óta. Amikor megkérdezi, hogy segítsen-e, megrázza a fejét.*
-Köszönöm, de... most nem megy. Minden mással tele van a fejem, csak pont nem ezzel... Lehet, hogy inkább nem gyötröm magam most ezzel. *Sóhajt fel, próbálja minél tapintatosabban visszautasítani a felajánlott segítséget. Kicsit szomorkásan lehajtja a fejét, nem nagyon tudja, mire számítson ezek után. Az biztos, hogy még egyszer nem tudná elviselni, ha kiabálnának vele... Végigfut a hátán a hideg, ha arra gondol, ami alig pár napja történt a szobájában.*
Vissza az elejére Go down
Nyx
Admin
Nyx


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 30.

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 7:53 am

[Nyx]

*Hallja a megszeppent hangot, igazából valóban nem tud semmiről, tehát nehéz így levonni bármiféle következtetést. Inkább elvonatkoztat tőle, hogy ne kelljen magában különféle lehetőségeken gondolkoznia. Figyeli az asztalon lévő papírokat, könyveket, hátha még is csak tud valamiben segíteni. * - Ne add fel a tanulást, fontosak lesznek még a jövődben is ezek a tantárgyak. Ez nem olyan, mint a mugli iskolák, hogy egy bölcsésznek nem kell a matematika. Te bármikor, bármibe belecsöppenhetsz majd a nagybetűs Életbe. Ez a varázsvilág. *Csendesen beszél, tanácsadóként, nem bántóan, vagy kioktatóan, habár ebben a szemüvegben erőteljesen titkárnős-tanárnős beütése van.*
- Szeretnél beszélni róla? Talán ha kiadod magadból, akkor képes leszel a tanulásra koncentrálni. Le kell csitítani a lelked, hogyha koncentrálni akarsz. De nem akarok bele szólni, nem az én dolgom. Hagyjalak inkább magadra? *Kérdezi, hiszen biztos benne, ha a lány őszintén válaszol, azonnal elküldi. Tudja, hogy már soha nem fogja kedvelni, pedig nem tett ellene semmit. Amúgy sem azért van itt, hogy kedveljék, neki ez a munkája, és persze elviekben ez a munka elég jó. *


[Lantha]

*Hallgatja Zara szavait, nagyon is tudja, miről beszél a nő. Óvatosan végigsimít a bal karján lévő vékony, fehér forradáson. Lassan már két éves a seb... Az begyógyult. De tudja, hogy nem minden seb gyógyul be véglegesen... Amikor a nő valami teljesen másról kérdezi, lassan felemeli a fejét, és a nőre néz.*
-Sajnálom! *Tör ki belőle halkan.* Nem tudtam, én.. én... túlreagáltam a dolgot. Mit túlreagáltam... kezdek ön- és közveszélyessé válni. *Sóhajt fel erőtlen hangon, és gabyra meg Szevérre gondol. Két olyan ember, akiket szeret, de mégis megtámadta őket egy gyenge pillanatában.* Soha nem akarnám bármelyik ismerősöm barátságát megrontani, igazán sajnálom! Egyszerűen, én... nem tudom, mi van velem. Egy ember volt talán az életemben, aki szeretett, nem rokoni szálak révén... de ő iitthagyott, rörkre, köszönés nélkül, és... egyedül érzem magam. Hiába mondja Szevér azt, hogy nem haragszik rám, én valahogy nem úgy tapasztalom, és, és.. félek, nagyon félek, hogy ha megint találkozok vele, akkor megint kiabálni fog, és, és... *Majdnem teljesen feltárja gondolatait a könyvtárosnő előtt. Kicsit tényleg labilis idegzetű lett az elmúlt két hétben. Lehet, hogy Zara tulajdonképpen idegen a számára, de most nem érdekli. Ő is belekerült ebbe a slamasztikába... Milyen sok múlhat egyetlen félreértelmezésen és túlreagáláson.*


[Nyx]

* Ő szépen elkezd beszélni a tanulásról, a nyugalomról, erre teljesen, de tényleg teljesen más jön elő, és egyenesen a nyakába kapja. Próbálja felfogni a dolgokat, de nagyon nehéz, eléggé zavaros. Még jó, hogy könyvtárosból van, és van egy cseppnyi logikája, összefüggéseket ki tud szűrni... Nagyjából. *
- Közveszélyessé válni? Mit csináltál? Nyugodj meg, kérlek... Most ezt még egyszer, és lassabban. Kinek ártottál? És miért kiabált veled Szevér? És miért futottál el sírva a bál estéjén? *Az utóbbit nem mondta most a lány, de ez is hozzátartozik a helyzethez, eléggé szorosan. A könyvtárosnő értetlenkedve figyeli a lányt, miközben próbál az arcáról minden leolvasni, és a szavaiból mindent kibogozni.* ~ Hogyan keveredhettem bele egy ilyen tinibalhéba?... Mi történik itt?... ~ *Már magában is kezd összezavarodni, de ezt nem mutatja, mert akkor a végén még Nikorina is kiborul, ennél jobban.*
Vissza az elejére Go down
Nyx
Admin
Nyx


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 30.

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 7:55 am

[Lantha]

*Hát igen, lehet, hogy kissé zavarosra sikeredett, de most maga Nikorina is össze van zavarodva, egyszerűen nem tud rájönni, hogy mit akar tőle úgy komplette a világ. Kapja is most a kérdéseket, de meg sem lepődik rajta. Vesz egy mély levegőt, és még mindig zara szemébe néz... vagy legalábbis igyekszik tartani a szemkontaktust. Úgy dönt, a legutolsó kérdéssel kezdi a magyarázatot, vagy mit.*
-A bál... én akkor.. eléggé félreértelmeztem a helyzetet. És túlreagáltam. Már rájöttem, hogy nem kellett volna... *Egy pillanatra lehuynja a szemét, és koncentrál, hogy meg tudja őrizni a nyugalmát.* És azért kezdek közveszélyessé válni... Mert először másnap délelőtt az unokatesóm törte rám szó szerint az ajtót, és erre gondolkodás nélkül megátkoztam... Aztán meg... aznap, az órán... Gyakorolni kellett, és én... a bábu helyett Szevért támadtam meg a varázslattal, és... Miattam a Betegszobára került. Csoda, hogy a tanár nem akart velem beszélni, vagy nem adott büntetőfeladatot, vagy tudomisén... *Sejti, hogy a szavai elég nagy döbbenetet válthatnak ki a nőből, hiszen azt senki sem nézné ki belőle, hogy képes lenne egy barátját megtámadni...* És ezek után azt hiszem, érthető, miért kiabált velem. *Teszi még hozzá, majd egy újabb sóhaj keretében elfordítja a fejét, és kissé összetörten gubbaszt a székén.*


[Nyx]

* A nő tartja a szemkontaktust, látszik a szeméből, hogy nem ért túl sok mindent, de igyekszik felfogni a dolgokat. És többnyire talán megy is. Mivel hallja, hogy Szevért megtámadta a lány, egy percig a szíve dobban, de a betegszobán gyorsan rendbe teszik a fiút. Ott vigyáznak rá...*
- Tehát jól éreztem. Szerelmes vagy belé? Én igazán nem akartam semmi rosszat, az csak egy tánc volt, de így is meg lett a hatása. *Halkan felsóhajt, hiszen időközben egy levél repült a kezébe, egy igen csak világ mindenséget leromboló levél. A nő egy pillanat alatt az asztalhoz lép, kihúz egy széket, és leroskad rá. A szemei végigfut a levélen, többször is, látszik a tekintetéből, hogy teljesen összezavarodott, és hogy nem tudja mit csináljon. Nikorinára se tud koncentrálni, mindent hall, félig-meddig fel is fog, de nem szólal meg. Röpködnek a gondolatai, és a levelet olvassa, újra és újra, okokat és összefüggéseket keresve. De nem talál.* ~ Szevér miatt? Miért? Nem tettem semmit... Semmit! És ő se tett semmit, ami szabálytalan lenne. Már majdnem felnőtt, én pedig még épphogy csak felnőtt vagyok... Miért nem lehet barátság közöttünk? ~ *Látszik arcán, hogy az állkapcsa megfeszül, ahogy összeszorítja a száját. Tudnia kellett volna előre... De hogy tudhatta volna, hogy a semmiért ezt kapja? Ebben az iskolában minden nagyon gyorsan múlandó... De ő azt hitte biztos állása van itt. Ezer millió százalék, hogy ezt nem fogja abba hagyni, és ha ez meg is történik, akkor is levelek fognak szállni a kúriában, az ő baglyával. Nikorinához nem szól, nem nagyon tud mit mondani, le van sokkolva.*


[Lantha]

*A kérdést hallva egy egészen aprót sóhajt, és átgondolja a dolgokat gyorsan. Lehet, hogy a bál óta kicsit feszült lett a viszony közte és Szevér között, de mégis...*
-Igen. *Nagyon rövid a válasza, utána szégyenlősen le is hajtja a fejét. Az alsó ajkát enyhén beharapja, elég nagy önuralomra van szüksége, még ha nem is látszik ez rajta. Nem akar sírni, nem akar kiborulni a könyvtáros előtt. Hallja, hogy Zara lerogy a székre, kérdőn fel is emeli a fejét, a nőre néz. Látja, hogy a nő eléggé meg van feszülve, és egy levelet szorongat a kezében.* ~Valami gáz van...~ *Hallja a fejében Gradan hangját, de ő is megérzi, hogy valami gond van, és nem éppen jó hírt hozott az a levél.*
-Mi... mi történt? Valami baj van? *Kérdezi óvatosan, kicsit aggódva. Nem tudja, hogy mi áll abban a levélben, de biztos nem lehet jó... Bár mostanság Nikorinának elege van a rossz hírekből, katasztrófákból és egyéb balszerencsékből.*
Vissza az elejére Go down
Nyx
Admin
Nyx


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 30.

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 7:56 am

[Nyx]

* A nő már meg se hallja, hogy a lány igent mond, úgy is tudta, hogy mi a helyzet. Női megérzés, mondhatni. A levél a kezében már kezd nagyon is összegyűrődni, mikor a lány szavai végre felébresztik őt. A nő haja mély bíborrá válik, a dühtől, a szeme szürkévé, az ürességtől, a bőre sápadttá a fájdalomtól. Lassan ellazítja a megfeszült állkapcsát, és szaggatottan felsóhajt.*
- Kirúgtak. *Mondja, tömören, hogy minél kevesebb seb szakadjon fel benne. Kirúgták a totális semmiért. Ha legalább okot adott volna rá... De nem tette, mert van annyira felnőtt, hogy ne cselekedjen olyan elhamarkodottan. Hol vannak azok a híres és bölcs szakvezető, akik elviekben itt tanítanak? Ezek lennének azok, akik alaptalanul kirúgják az embert? A nő lassan feláll az asztaltól, de még mindig nekitámaszkodik a lapjának, olyan, mintha hirtelen elgyengült volna, nem egy jó élmény így megtudni, okok nélkül, hogy miért is rúgták ki. *
- Én ezt... Nem értem. Sajnálom, de azt hiszem itt az ideje... Hogy összepakoljak. *Mondja a nő, összetörten, üres tekintettel. Nem mintha lenne kedve pakolni, de nem tudja, hogy mit mondhatna a lánynak. És nem tudja, hogy mit mondhatna Szevérnek majd. *


[Lantha]

*Nyakát kissé behúzva, ijedten figyeli a nő külsejének megváltozását. Nem mindennap találkozik metamorfmágussal, de sejti, hogy Zara az. Amikor meghallja a tömör választ, teljesen elképed, megdöbben, két kék szeme tágra nyílik.*
-Nem...! *Hebegi döbbenten. Döbbenten rázza a fejét, majd Zarára mered, mintegy könyörögve, hogy mondja, hogy ez nem igaz... Gradan feláll az asztalon, szőre eléggé felmered, felborzolódik.*
-De... de miért? Szevér miatt? *Nikorina inkább maga elé motyogja a szavakat, a kérdéseket, nem nagyon remél rá választ. Felnéz a nőre, egészen megborzong annak üres, összetört tekintete miatt. Bár pár napja talán ő is valahogy így festhetett... Ő is feláll, egy pillanatig habozik, majd kicsit közelebb lép a nőhöz, és megérinti a karját.*
-Sajnálom, Zara... Nagyon sajnálom... *Suttogja a nőnek elszoruló torokkal, és közben észre sem veszi, hogy letegezi, de talán most nem lesz belőle probléma.*
Vissza az elejére Go down
Nyx
Admin
Nyx


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 30.

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 9:06 am

* A nő valóban egyértelműen összetörten néz maga elé, nem tudja, hogy mit kéne tennie. Erre egyáltalán nem volt felkészülve, sem most, sem máskor. Hallja Nikorina döbbent szavait, sajnálatát, de egyszerűen nem tud mit felelni rájuk.*
- Nem tudom, hogy miért. Nem tettem semmit, amiért elbocsájthatnak... Én tényleg nem. *Mondja a nő, őszintén, lehajtott fejjel, miközben a könyvét, és a levelet szorítja a kezében. Mikor Nikorina hozzáér a karjához nem húzza el azonnal, de néhány lépést hátrál.*
- Sajnálom, de mennem kell. A Könyvtár mára bezár... Illetve nem velem folytatódik tovább. *Azzal ellép a lánytól, hátatfordít neki, miközben a haja, a szeme, a bőre lassan visszaváltozik. Elsétál a pulthoz, besétál oda, és lerakja a könyvet. Még mindig háttal áll a lánynak és kicsit hangosabban szólal meg, hogy hallja.*
- Kérlek... Mondd el neki. *Toldja még ezeket hozzá, aztán a pult mögötti ajtót átlépve eltűnik a lány elől. *
Vissza az elejére Go down
Lantha
Buzgómócsing
Lantha


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 23.
Tartózkodási hely : Budapest - Csepel^^

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 9:23 am

*Ő se nagyon érti, hogy történhetett meg ez... Mert most már neki is helyreállt ez az egész, tudja jól, hogy Szevér és Zara között csak barátság van, semmi több, tehát ez nem lehet ok... De ő sem érti. Amikor a nő mondja, hogy mennie kell, ő is felsóhajt, majd elfordul, és hozzálát, hogy elpakolja a cuccait. A legfölső lapon, amire a háziját írná, még mindig csak a cím látható... Hát, ma már biztos nem fogja folytatni. Elment tőle a kedve. Végleg. Most már teljesen meg van zavarodva, nem érti, mért olyan a világ, amilyen, mi miért történik, és neki mit kéne tennie. Amikor Zara újra megszólal, ránéz a nőre, majd bólint.*
-Rendben. Megmondom... Remélem nem fog újra kiabálni, vagy nem fog engem hibáztatni... különben a Kékfátyol-vízesésbe vetem magam. *Sóhajtja, bár az utolsó mondatot nem gondolja teljesen komolyan. A jegyzeteit a kezében szorongatja, pár pillanatig még némán ácsorog, majd kifelé indul. Egy pillanatra még megáll, és visszanéz.*
-Viszlát.. Hiányozni fog, komolyan. *Búcsúzik el, visszaváltva magázásra. Teljesen komolyan gondolja a szavait. Aztán megfordul, és szépen elmegy, Gradannal együtt.*
Vissza az elejére Go down
Lantha
Buzgómócsing
Lantha


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 23.
Tartózkodási hely : Budapest - Csepel^^

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitimePént. Márc. 26, 2010 2:48 pm

Najóóóóó, jobbat nem tudtam kitalálni, bocsi Nyxikém^^ Itten van az előtöri, lehet kritizálni Razz

Davina Lairs-Lassenien

Faj: Negyed-tünde
Születési dátum: 1992. május 14.
Kép: http://th08.deviantart.net/fs38/300W/f/2008/347/2/1/21f6aec8d89f572c289530df695875e5.jpg

Előtörténet:
A történet jó tíz hónappal Davina születése előtt kezdődött, az 1991-es esztendőben, pontosabban valamikor augusztus végén, szeptember elején. Ekkor ismerkedett össze Robyn Lassenien és Dominic Lairs. Dominic gazdag, ám nem túl befolyásos családból származott, és Nellondban mindenki nagy nőcsábásznak ismerte, míg Robyn az egyik városalapító család, a Lassenienek sarja volt. A két fiatal persze egymásba szeretett, de volt egy aprócska bökkenő. Dominic nem hazudtolta meg nőcsábász mivoltát, és ezzel egy időben az Avassum- és a Penthesilea-családból is elcsábított egy-egy fiatal nőt. Ezek hárman nem tudtak egymásról, és úgy tűnt, minden tökéletes rendben van.
Pár hónappal később, szinte egy időben kiderült, hogy Robyn és a másik két nő is áldott állapotban van, az apa pedig egyértelműen Dominic volt mindhárom esetben. Ez hamarosan kiderült, mindenki megdöbbent, felháborodott rajta, a három becsapott nő pedig kis híján egymás torkának ugrott. Dominic tudta jól, hogy csak idő kérdése, és a három nagy család dühe ellene fordul, így a menekülés mellett döntött, elhagyta Nellondot. A kedélyek pedig lassan lecsillapodtak, főleg Robyn családjának köszönhetően.
Viszonylag békésen teltek ezután a hónapok, mígnem 1992. május 14-én Robyn világra hozta kislányát, Davinát. És alig pár napos eltéréssel, de megszületett két féltestvére: Deidradeena és Demetra is. És alighogy megszületett a három kislány, feltűnt a színen az újdonsült nagymama, Dominic anyja: Desdemona, akit mindenki csak Mona anyóként ismert. Mindenki tudta róla, hogy akaratos, makacs, és ezt nem is hazudtolta meg: nőstényoroszlánként harcolt azért, hogy az anyák megbéküljenek, és három unokája az anyjuk vezetékneve mellett az apjukét is viselhessék.
Robynon pár hónappal Davina születése után már kezdtek mutatkozni az összeomlás jelei. A szegény nő nehezen tudta feldolgozni, hogy Dominic három nővel is megcsalta, majd elhagyta őt. Otthagyta gyógyítói állását a Nellondi Ispotályban, és innentől kezdve csak a lányának élt. Hiába kérték meg több ízben is a kezét, ő mindig nemet mondott, és bár egyre inkább önmaga árnyékává vált, egyedül kívánta felnevelni Davinát.
Mona nagyi azonban nem állt le: kiharcolta, hogy a három féltestvér megismerje egymást, és az ötödik születésnapjukra zsúrt rendezett nekik a Lairs-villában. A három kislány rögtön összebarátkozott, és ezután minden születésnapjukat Mona nagyinál ünnepelték. Desdemona lett az összekötő kapocs ebben a furcsa családban, de hiába könyörögtek neki unokái, hogy szeretnék megismerni az apjukat, ezt a kívánságukat nem tudta teljesíteni.
Davina már egészen kicsi korában elkezdte tanulni a gyógyítás mesterségét. Bár Robyn feladta hivatását, elhatározta, hogy átadja tudását éles eszű leányának, és Davina bár eleinte játéknak érezte az egészet, gyorsan megtanulta felismerni a gyógynövényeket, és hogy melyiket mire lehet használni.
Amint Davina és féltestvérei betöltötték a tizenegyet, Mona nagyi ellentmondást nem tűrően kézbe vette a taníttatásukat, házitanítót fogadott, de ő maga is foglalkozott a három kislánnyal. A Lairs-villa lett a második otthonuk. Davina nehezen viselte ezt a nagy változást; egyébként sem szerette a hatalmas változásokat, de ez most különösen nehéz volt neki, mert tudta, hogy az édesanyja beteg, és szüksége van rá. Alig bírta kivárni minden nap, hogy vége legyen a tanításnak, és ő hazamehessen. Robyn rajongva szerette őt, és mindent megtett azért, hogy az ő kis Davinája jól érezze magát. A lány pedig lassan hozzászokott ehhez az új életrendhez, és felismerte, hogy sokkal jobban járt azzal, hogy házitanítójuk van, mint ha elküldték volna egy bentlakásos iskolába. Így legalább közel lehetett az anyjához, és minden nap láthatta.
2009 májusában Davina nagykorú lett, akárcsak két féltestvére. Mona nagyi hatalmas partit rendezett ennek örömére, noha mind tudták: ez még nem jelenti azt, hogy ki is repülnek a családi fészekből, és befejeződik a tanulás. A tanulás és a szokott napi rutin folytatódik még, aminek Davina csak örülni tud, hiszen nem szereti a nagy változásokat.

Jellem: Kompromisszumkereső, diplomatikus egyén, mindig keresi azt a megoldást, ami mindenkinek megfelelő. Lassenien-sarjhoz méltóan kedveli a békét, ő a békítő ebben a furcsa családban, közvetlen egyéniség, mindenkivel barátságos, mindenkiről a jót feltételezi. Ugyanakkor van benne az apja önfejűségéből, büszkeségéből, hajlamos a durcásságra, ha a dolgok nem éppen a kedve szerint alakulnak. Gyakran koncentrál a jelen helyett a jövőre, az elkövetkezendő dolgokra, de ha kell, álmodozás helyett megáll két lábbal a földön, és szembenéz a problémákkal.
Nagy elkötelezettséget érez aziránt, hogy segítsen másokon, a gyógyításban otthon van, hisz Robyn apró gyermekkora óta tanítja erre a nemes mesterségre. A hirtelen, nagy változásoktól tart, nem könnyen alkalmazkodik hozzájuk. A sötétben kissé elveszettnek érzi magát, főleg, ha egyedül van. Az állatokat rajongva szereti, igazi kisállatmániás.

Kinézet: Negyed-tündeként ő néz ki a legfiatalabbnak a három féltestvér közül, noha egyidős velük. Középmagas termetű, nem éppen egy égimeszelő, de nem is túl alacsony. A haja hosszú, egyenes, barna színű, a derekáig ér, és mindig feltűzi valahogy, mindig kreál magának valami frizurát; rengetek hajcsatja és egyéb hajdíszítő kelléke van, és található köztük egypár tünde mesterremek is, amit anyai ágról örökölt. Szemének barna színét az apjától, míg mandulavágású jellegét anyjától örökölte. A füle egy kicsikét hegyesebb egy átlagemberénél, de nem túl feltűnő. Szép, karcsú testalkatú lány, kecses mozgással, amit tünde őseinek köszönhet. Ruháknál inkább a zöldes, barnás, drapp színűeket részesíti előnyben, de nem veti meg az ettől eltérő színű ruhadarabokat sem. Szereti a kissé kihívó darabokat, mindig igyekszik divatosan öltözködni, nem szereti a régimódi ruhákat. Ékszert mindig visel, ezekből is kisebb gyűjteménye van, az ékszereket nagyon fontos kiegészítőnek tartja.
Vissza az elejére Go down
Nyx
Admin
Nyx


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 30.

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitimePént. Márc. 26, 2010 3:04 pm

Akkor a közös részek, kis átírással minden kari esetééén:

A történet jó tíz hónappal Davina születése előtt kezdődött, az 1991-es esztendőben, pontosabban valamikor augusztus végén, szeptember elején. Ekkor ismerkedett össze Robyn Lassenien és Dominic Lairs. Dominic gazdag, ám nem túl befolyásos családból származott, és Nellondban mindenki nagy nőcsábásznak ismerte, míg Robyn az egyik városalapító család, a Lassenienek sarja volt. A két fiatal persze egymásba szeretett, de volt egy aprócska bökkenő. Dominic nem hazudtolta meg nőcsábász mivoltát, és ezzel egy időben az Avassum- és a Penthesilea-családból is elcsábított egy-egy fiatal nőt. Ezek hárman nem tudtak egymásról, és úgy tűnt, minden tökéletes rendben van.
Pár hónappal később, szinte egy időben kiderült, hogy Robyn és a másik két nő is áldott állapotban van, az apa pedig egyértelműen Dominic volt mindhárom esetben. Ez hamarosan kiderült, mindenki megdöbbent, felháborodott rajta, a három becsapott nő pedig kis híján egymás torkának ugrott. Dominic tudta jól, hogy csak idő kérdése, és a három nagy család dühe ellene fordul, így a menekülés mellett döntött, elhagyta Nellondot. A kedélyek pedig lassan lecsillapodtak, főleg Robyn családjának köszönhetően.

Viszonylag békésen teltek ezután a hónapok, mígnem 1992. május 14-én Robyn világra hozta kislányát, Davinát. És alig pár napos eltéréssel, de megszületett két féltestvére: Deidradeena és Demetra is. És alighogy megszületett a három kislány, feltűnt a színen az újdonsült nagymama, Dominic anyja: Desdemona, akit mindenki csak Mona anyóként ismert. Mindenki tudta róla, hogy akaratos, makacs, és ezt nem is hazudtolta meg: nőstényoroszlánként harcolt azért, hogy az anyák megbéküljenek, és három unokája az anyjuk vezetékneve mellett az apjukét is viselhessék.

Mona nagyi azonban nem állt le: kiharcolta, hogy a három féltestvér megismerje egymást, és az ötödik születésnapjukra zsúrt rendezett nekik a Lairs-villában. A három kislány rögtön összebarátkozott, és ezután minden születésnapjukat Mona nagyinál ünnepelték. Desdemona lett az összekötő kapocs ebben a furcsa családban, de hiába könyörögtek neki unokái, hogy szeretnék megismerni az apjukat, ezt a kívánságukat nem tudta teljesíteni.

Amint Davina és féltestvérei betöltötték a tizenegyet, Mona nagyi ellentmondást nem tűrően kézbe vette a taníttatásukat, házitanítót fogadott, de ő maga is foglalkozott a három kislánnyal. A Lairs-villa lett a második otthonuk.

2009 májusában Davina nagykorú lett, akárcsak két féltestvére. Mona nagyi hatalmas partit rendezett ennek örömére, noha mind tudták: ez még nem jelenti azt, hogy ki is repülnek a családi fészekből, és befejeződik a tanulás. A tanulás és a szokott napi rutin folytatódik még, aminek Davina csak örülni tud, hiszen nem szereti a nagy változásokat.


Szerintem tökéletes ^^ Majd holnap továbbítjuk Gavrilnek, és a kellő részeknél persze meglesznek az átírások. Szupicsek lett, Nikcsu : )
Vissza az elejére Go down
Lantha
Buzgómócsing
Lantha


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 23.
Tartózkodási hely : Budapest - Csepel^^

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitimePént. Márc. 26, 2010 3:07 pm

Köszike, Nyxikém (vagy a Rozit jobban szereted? Razz) Tudod, hogy igyekeztem, megérte várni egy kicsit :p Unalmas tanítási órákon mindig jó, ha egy kis papír ott van a füzet alatt, amire lehet irosgatni ilyeneket^^
Vissza az elejére Go down
Nyx
Admin
Nyx


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 30.

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 10:48 am

[ Megan ]


~ Unalom, unalom, unalom... ~
*Sírok magamban, az ágyon fekve. Bár már az ágyon sem tudok, hogy feküdni, ezért lehet az, hogy a fejem lelóg, a lábam ezzel szemben a falnak van támasztva. Első ötletem az volt, hogy ha a vér a fejembe folyik, akkor talán eszembe jut valami,d e végeredménybe csak szédülni kezdtem. Végül aztán az jutott egyedül eszembe, hogy leugrok az uszodába. Ha mást nem legalább nézelődhetek.
Egy kisebb méretű sport táskába beledobtam a fekete bermudámat, egy pár papucsot, és egy fehér törülközőt. Még szerencse, hogy a medence zárt, ugyanis kint még mindig veszettül fúj a szél. Ezért szélkabátban, hosszú nadrágban és egy vízálló bakancsban indulok el az épülethez. Megérkezve még nem nézek körbe, ráér az még, úgyis van még idő a takarodóig. Az öltözőbe megyek, ahol átveszem a ruhámat, és a kinti utcai ruhámat a táskába tuszkolom, míg az úszónadrágot magamra veszem. A törölközőt a vállamra terítem, majd egy szekrénybe bezárom a felesleges dolgokat. Belebújok a papucsomba, majd ott hagyom az öltözőt, és a medence felé veszem az utamat. Kezdő lelkesedésem hamar elmúlik, ugyanis nincs itt sok ember. Pontosabban rajtam kívül csak pár növény van, akiket ha valami betegségem lenne emberként kezelhetnék. Elhúzom a szám szélét, erre a helyzetre, de hát nem tudok mit tenni. Ledobom a törölközőt az egyik napágyra, és a papucsomat is ott hagyom. A medence mélyebb részéhez lépek, és onnan egy fejessel a máris a vízben vagyok. Innen addig úszom, amíg derék magasságig kint nem vagyok a vízből. Felállok, majd megtörlöm a szememet, hogy a klór ne marja szét annyira. Hajamat hátra simítom, majd hátra dőlve megpróbálok fent maradni a víz felszínén. De elég nehezen megy.*
Vissza az elejére Go down
Nyx
Admin
Nyx


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 30.

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 10:48 am

Mi is lehetne jobb időpont a megmártózásra, hogyha nem este nyolc óra? A mai vacsorám igen csak kalória dús volt, sosem voltam arról híres, hogy az étellel tartom az alakom, ugyanis ma is azonnal egy szép nagy dupla sajtos hamburgert szereztem és jó sok sült krumplit kólával. Túl amerikai? Túl gyors-kaja? Hááát... Ez a fránya megszokás. Egy csinos, jég kék könnyed ruhában érek be az uszodához, amit most látogatok meg először, így a járás még kicsit akadozó, sűrűn néznem kell a feliratokat, hogy most a fiú öltözőbe sétálok e be, vagy a lányba. Bár, nincs mit tenni, talán a fiú öltözőben jobban örülnének nekem. Talán? Biztos.
Ahogy odatalálok az öltözőhöz, mert azért elég talpraesett lány vagyok én, könnyű pántos ruhámat lekapom magamról. A fürdőruhámban jöttem, egy jócskán kivágott, de azért nem olyan eltúlzott, csinos darabban. Megmutatja a bájaimat, de elrejti azokat a pontokat, amiket kell. A jó ízlés azért még belém szorult, nem úgy, mint néhány volt osztálytársamba. A ruha épp olyan szép, égszínkék árnyalatú, mint a tekintetem, így szépen kiemeli azt. Felkarolom a táskám, amiből már előre előhúzom a törölközőt, majd lassan kisétálok a medencéhez. Eddig nem pillantottam erre, hogy van e itt valaki, de mikor beérek már látom, hogy bizony van. Méghozzá egy fiú lebeg a vízen fent maradva, elsőre úgy tűnik, hogy jól elvan. Hogyha éppen a füle kilóg a vízből, akkor biztosan meghallotta a cipőm fa talpának a kopogását. Egy pillanatig csak figyelem őt, majd odasétálok egy padhoz, vagy olyan napozó ágyszerűhöz, vagy akármihez, amit találok és lerakom a cuccom. A törölközőt is leterítem, és a csuklómról leveszem a kék hajgumit. Egy könnyed mozdulattal felfogom a selymes, hosszú, sötétbarna tincseimet, aztán elviekben már mehetnék is a vízbe. Mivel hirtelen nem látom, hogy hány fokos, így a sekélyebb részhez megyek, ahol a fiú van és leülve a széléhez lassan belemártom a lábam. Nem olyan vészes, de még is a bőrömön végigfut a hideg, és követi szépen a libabőr is. Elsőre nem akaródzik az a beugrás. Kissé megdöntött fejjel, s egyben érdeklődő pillantással köszönök rá a fiúra.
- Ciao. Látom nincs tömeg... - mondom egyszerűen, ténymegállapítás szintileg, egy kis mosollyal. A kezeimmel hátul megtámasztom magam, így kissé hátradőlve, miközben a lábam szoktatom a medence szélén ülve a vízhez. Ki tudja, hogy éppen kivel állok, illetve ülök szemben, így csak a szokásos, igéző pillantásokkal, amiket talán van, hogy nem szándékosan hagyok arcomon, figyelem őt.
Vissza az elejére Go down
Nyx
Admin
Nyx


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 30.

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 10:48 am

[ Megan ]


*Valamilyen hangokat hallok, egyik szemet kinyitva akarok utána nézni, hogy vajon ki lehet az. De persze ez nehezen összeegyeztethető a lebegéssel, így utóbbi munkásságomat be kell, hogy fejezzem. Ezt nem is bánom meg, ugyanis elég szép hölgy jött a medencéhez. Ajkaimon egy kis mosollyal követem a mozdulatait, majd amikor rám nézve megint megpróbálok a lebegéssel, hogy azért még se tűnjek annyira nyomulósnak. Próbálok úgy viselkedni, ahogyan eddig is, és semmit sem észrevenni, tehát mintha észre sem vettem volna, hogy egy ilyen lány jött volna be hozzám. Amikor meghallom a köszönését, és a megjegyzését, akkor teszek úgy mintha csak most vettem volna észre.*
- Szia! Bocsi, észre sem vettelek.
*Bocsánat kérő tekintettel nézek a szemeibe. Kicsit közelebb úszok hozzá, hogy ne kelljen vele ordibálnom. Az utóbbi mondatára ajkaimon egy ravasz mosoly jelenik meg, és amilyen lenni szoktam…*
- Talán jobb is, hogy nincs nagy tömeg.
*Ha megint azt kapom, mint múltkor, akkor ezentúl inkább tényleg megpróbálom az angyali énemet kipréselni magamból, és nem feltenni ilyen mondatokat. De hát akkor nem lennék önmagam az meg senkinek sem lenne jó. Megszemlélem a lány alakját, majd még közelebb úszok hozzá, pontosabban egy karnyújtásnyira.*
- Talán hideg a víz?
*Kérdezem komoly tekintettel. Nem, nem gondoltam arra, hogy berántom, mert akkor nem láthatnám azt, amit most. Felemelem a jobb kezemet, és egy kicsit lerázom, hogy kevesebb víz legyen rajta. A lány felé nyújtom, és közben egy barátságos mosollyal az arcomon bemutatkozok.*
- Raphael Wyld vagyok, pugnaxos diák.
*Érdeklődve várom az ő nevét, és tekintetemmel a lány szemeit nézem. Bár elég nagy az akarat, hogy lepillantsak, de valami minimális úri emberséget mutatok felé, ezért nézek csak a kék szemeibe.*
Vissza az elejére Go down
Nyx
Admin
Nyx


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 30.

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 10:49 am

Hát, egyértelműen az a hangok, az én lépteim hangjai, mert minden más konkrétan az egész terepen üres. Figyelem, amikor a fiú kinyitja a szemét, hiszen végig felé-felé pillantottam lepakolás közben. Mikor odaérek és lecsüccsenek, majd ráköszönök, s azt feleli, hogy észre se vett egy apró, csak kis felnevetés hagyja el a számat. Még hogy észre se vett? Nincs az az isten.
- Ezt akár vehetném sértésnek is. - felelem az első mondataira, kissé felvont szemöldökkel, miközben figyelem, ahogy közelebb úszik. Ha éppen lábtávolságban van, akkor könnyedén arrébb lököm, jelezve, hogy ez az észre se vettelek nem a legszebb köszöntési mód. Mikor a fiú viszont folytatja, és közelebb úszik, már leengedem a lábam, hogy jöjjön csak közelebb, ha akar.
- Magányos farkashoz van szerencsém, vagy ez valami udvarlási szokás lenne itt a Torneransban? - kérdezek rá, kicsit talán csípősen, de a pillantásaimon látszik a kihívó tekintet, ami olyan sokszor. De miért is vagyok én ilyen bátor a pillantásokkal? Miért is kell nekem mindig a legkihívóbb, legbevállalósabb lányt játszani? Nem is tudom de... Olyan jól esik. Mikor meghallom a kérdést, kicsit kétkedve pillantok rá.
- Nem, igazából pont tökéletes. - hazudom kicsit megvonva a vállam, egyértelmű, hogy füllentek és talán a hangomból is, szándékosan kiérződik ez az él. - Valójában egyelőre rém hidegnek tartom, de majd megszokom. - mondom inkább őszintén, egy kis mosollyal a dús, csillogó ajkaimon. A kézfogást kissé furcsállva, de elfogadom, csöppet előredőlve, hogy elérjem a kezét. Bele sem gondolok, hogy talán hátsó szándéka van ezzel a kézfogással, behajlással, így könnyedén belecsúsztatva a karcsú kacsómat.
- Megan Smith, Ex... Ühm... - kissé elakadok, hiszen a szakok nevei nem igazán mennek még. Ezzel már egyértelműen azt is elárulom, hogy nem vagyok egy törzsgyökeres itt az iskolában. - Extremus, talán. - Nem vagyok valami hazafias, habár a körmeim ezüst színűre vannak festve, igazából fogalmam sincs, hogy melyik szaknak mi a jellemzője, csak az állatokat jegyeztem meg, és persze azt, hogyha le akarom átkozni a szemétládákat, amiben ugye nem vagyok utolsó, nos... Akkor itt a helyem. Elengedem a kezét, majd újra a medence szélére teszem, támaszkodni, lassan előrébb csúszva a medence partján, egyre jobban belelógatva a lábam, kiegyenesedve, de teljesen még nem megyek bele.
- Brr... - csúszik ki a számon a hideg víz őszinte válasza.
Vissza az elejére Go down
Nyx
Admin
Nyx


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 30.

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 10:49 am

[ Megan ]


*Válasznak nem egészen ezt gondoltam, de… Ha már feldobta a labdát, akkor hagy üssem le.*
- Bocsánatot kérek nem sértésnek szántam.
*Látom, ahogyan felemeli a lábát, talán jó büntetés lenne a hülye szövegem miatt, de ahogyan közelebb megyek, hozzá leengedi a lábát, ezért csak nem zavarja a… Közeledésem. Végül is, ezt jó pontnak is felfoghatom. A csípős kérdésre csak egyszerűen mosolyra vonom az ajkaimat, és egy halk nevetés után válaszolok.*
- Hát én speciel magányos farkas vagyok. És amúgy nem ismerem az udvarlási szokásokat itt Torneranson.
*A kihívó pillantásokra csak egy-két szemöldökvonogatással válaszolok, jelezve, hogy nekem tetszik a pillantása, és maga az egész lány. Az intellektualitás meg helyzetfüggő. Figyelmesen hallgatom a kérdésemre a válaszát. Félre biccentett fejjel jelzem, hogy ezt azért nem hiszem el.*
- Ha pont jó lenne nem hinném, hogy kint ülnél.
*Vágom rá nemesi egyszerűséggel. Az őszinte mondatra bólintok egyet, ez azért már lényegesen jobban tetszik.*
- Ezért jó rögtön fejest ugrani. Bár ki hogyan szokta meg.
*Válaszolom kedvesebb hangnembe, elnéző tekintettel, és mosollyal. Nem erőltetek én semmit se, addig is van miben gyönyörködnöm. Figyelmesen végig hallgatom a nevét, és az „ex” előtagból már tudom, hogy az Extremusba jár. Örülök, hogy elfogadja a kézfogásomat, majd egy kicsit közelebb lépve hozzá egy csókot is nyomok a kézfejére.*
- Ezt a sértés miatt adom, hogy könnyebben megbocsáss nekem.
*Ártatlanul pillantok fel a kék szemeibe. Még jó, hogy jól megy nekem ez a kiskutyás ártatlan nézés. Hallom ahogyan megreszket a hideg víz érintésétől, tudnék is rá mit mondani, de inkább nem teszem. Lesz majd legközelebbi alkalom is. Bááár…*
- Gondolj bele milyen jó lesz majd a hideg vízből kimenni.
*Gyorsan hátrébb úszok, hogy Megan egyrészt ne tudjon fejbe rúgni a viselkedésem miatt, kettő, hogy könnyebben ki tudjon nyújtózni. És ahogyan elnézem húzódhattam, volna még egy kicsit hátrébb mivel igen hosszú lábai vannak, na és persze formásak is. Egy apróbb fejrázással el veszem a tekintetemet a combjairól, majd válaszolok a karos dologra.*
- Igen, jól mondtad, Extremus. És miért pont oda? Milyen rosszaság van benned, amiért oda lettél beosztva?
*Kérdezem reménykedve abba, hogy ez azért még nem olyan személyes téma, amit az első öt perces ismeretség után nem lehetne megválaszolni.*
Vissza az elejére Go down
Nyx
Admin
Nyx


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 30.

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 10:50 am

Helyszín Az7uc2

A közeledés nem zavar, hiszen amíg nem csinál hülyeséget, sőt, ameddig túlozza el a a közeledés dolgot, addig nem érez egy szép kis formás lábat a szájában. Mikor bocsánatot kér, felvonom a szemöldököm, de túllendülök rajta, nem hinném, hogy oly nagyon a szíve mélyéről jöttek volna a szavak. A válasza után halványan látszik, hogy végig mérem őt, és a magányos farkas mivoltát, majd karcsú vállaimat kissé megvonom.
- Eddig egy alfajt állapítottam meg. Egy kedves, segítőkész, kényeztető típust. - mondom, természetesen Haroldra gondolva, habár fene tudja, hogy az éppen közeledés volt e az irányomban, vagy csak alapjáraton ilyen kedves sráccal hozott össze az első estén a sors. Az előbbire tippelnék, de a gond az, hogy akármennyire aranyos, engem elkerül az igaz szerelem. Már ha létezik ilyen. Királykisasszony vagyok a világomban, a szőke hercegre várva, aki az Igazi, a Nagy Ő, és ellovagol velem a naplementében. Na hát, ilyen fiúval sem hozott össze a Beverly Hills-i életem. Meg persze, ritkán néznék ki belőlem, hogy ilyen gyermeteg gondolataim vannak.
- Új hely, gondoltam nem ugrok azonnal fejest, még a végén meglepetésként ér a mélység, vagy a sekélysége a víznek. És amúgy is jobban szeretek úszni, mint ugrani. - akármilyen jó alakom is van hozzá, fűzöm könnyedén gondolatban a mondatokhoz. Én inkább az a tengerparton napozó, talán úszkáló-pancsoló lány vagyok, főleg, mert ebben a fürdőruhában igen csak életveszélyes, illetve ruhaelvesztés veszélyes egy fejes ugrás. Lenge, és akármilyen jól tart épp, egy fejestől van rá esély, hogy elhagynám. És azt ugye, senki sem szeretné... Ugye?... Mikor előrehajolok, és a kézfogásból kézcsók lesz, fejem kissé megdöntve küldöm a szép kis csábos mosolyt
- Micsoda gáláns úriember... Igazi lovagiasság. - mondom, egy csalfa mosollyal, de el nem húzom a kezemet, csak akkor, mikor már ő maga engedi el. Mikor azzal bátorít, hogy kimenni majd jó lesz, egy kissé elmosolyodok. - Valójában ugyanolyan rossz lesz, mert a testemen lévő vízcseppek a párolgásukkor hőt vonnak el... Szóval ugyanúgy fázni fogok. - néhány dolog van azért, ami megragadt a kémia óráról, nem sok minden, sosem voltam kitűnő tanuló. Hátrébb úszik, helyet ad nekem, és lassan beleereszkedek teljesen a vízbe, látványosan, könnyedén, kinyújtott lábbal, hogy ne azonnal eldőljek a vízben. Akármennyire kecsesen szállingózok alább, mikor a lábam földet érne, kissé előre dőlök, egyenesen az ott álldogáló fiúban megtámaszkodva, pontosabban a két kezemet a mellkasára téve. Nem nehezedem rá teljesen, csak épp hogy hozzáérek, olyan biztosíték szerűen, hogy véletlenül se essek el. Felpillantok, egy csábos mosolyt ejtve, majd leengedem a kezeim. Mikor már a vízben vagyok, talpon, épségben, kissé lehajolok, hogy a karomat, vállamat, mindenemet kissé megnedvesítsem, hozzászoktassam a hideghez. Raphael a rosszaságomról kérdez, így egy aprócska szemvillanást vélhető felfedezni a kék szempárban, amit pontosan az én kék szikrázó szempárjaimnak hívnak.
- Szeretem kellőképp erősen és kellő eleganciával, egy-néhány jó átokkal megvédeni magam. - a hangomban benne van talán egy egész halvány szadista él, hiszen nem csak átkokkal lehet védekezni, sőt, átkokkal támadni illik, ahogy én is a visszatámadás híve vagyok.
- Meg persze pontosan én magam sem tudom, hiszen beosztva lettem, nem céltudatosan ezért a szakért jöttem ide. - toldom hozzá, miközben a két kezemet felemelem, kicsit megigazítani az összefogott hajamat, hogy a hajgumi ne lazuljon le, miközben úszom. Akárki akármit mondd, ezt én még mindig hidegnek találom, amit a bőröm is ugyanúgy érez, halvány libabőrréteg jelenik meg minden végtagomon. Miközben leeresztem a kezem, kissé megigazítom a fürdőruhámat is, majd Raphael felé pillantok, elsősorban a felsőtestére pillantva, de csak alig észrevehetően, majd már is a tekintetére vándorolok.
- Egy kis verseny?
Vissza az elejére Go down
Nyx
Admin
Nyx


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 30.

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 10:51 am

Helyszín 33cu69c

*Az alfaj jellemzését meghallva kicsit elgondolkodok, hogy találkozott-e már velem, de egy ilyen arcot csak megjegyeztem volna. Biztos mesélt rólam valaki neki. Vagy nem. Ellenben, akkor majd engem is oda sorolhat, ha egy kicsit jobban megismer, és meglátja a valódi énemet. Mert nem vagyok én olyan felszínes, mint amilyennek tűnök, csak ez az élet most jobban tetszik, és ha találok megint valaki olyat, mint régebben, akkor megnyílok előtte, de amúgy ez az egész kapcsolat dolog még ráér.
Csendben végig hallgatom a véleményét az itteni medencéről, majd bólintok egyet.*
- Végül is, teljesen jogos.
*Elismerően pillantok rá, nekem ez nem jutott volna eszembe. Bár én előtte megnéztem volna, hogy hol van a mélyebb rész. De amíg nem szenvedek különösebben sérüléseket, addig nem is érdekel. A csábos mosolyra csak elégedetten elmosolyodok, és gyengéden meghajlok.*
- Köszönöm ezt a jellemzőt.
*Tényleg így gondolom, ahogyan mondom. Ilyet még egyik lány sem mondott nekem, és be kell vallanom, hogy jól esik. Ezzel szemben az elméletem nem bizonyosodik meg, így legszívesebben a víz alá süllyednék, de inkább csak elhúzom a számat, és felvonom a szemöldökeimet.*
- De még jó, hogy van törölköző…
~ … Illetve, hogy itt vagyok én. ~
*Ezt inkább már csak magamban teszem hozzá, elég ha annyit hall amennyi szükséges. És amúgy sem kéne minden joker kártyámat kilőni. Ezért jobb a hallgatás.
Nyugodtan várom, hogy beleereszkedjen a vízbe, persze a látványtól alig bírom levakarni a széles mosolyt az ajkaimról. Meglepődve nézek Megan-ra, amikor a mellkasomra támaszkodik. Egy pillanatra még a lélegzetem is eláll a meglepettség miatt, és semmi jó szöveg nem ugrik be, amit elsüthetnék. Különös, hogy azért ilyen is előfordul velem. A csábos mosolyra már azért észhez térek, és egy kicsit felvonom a szemöldökömet, és szélesen vigyorgok, mutatva, hogy nekem tetszik a kialakult helyzet. Sajnos nincs olyan jó belátás, mint amire én számítottam, a lehajlás következtében, bár ez a ruha azért elég sok mindent mutat.
Feltűnik a szemében az a villanást, így érdeklődve vonom össze a szemöldökeimet.*
- Talán valami rosszat mondtam?
*Kérdezem egy minimális aggódással a hangomban. Én nem akarok senkit sem megbántani, mert nem vagyok olyan szívtelen típus. De aztán végül is megkapom a választ. Amire egy újabb meglepődött tekintet a válasz.*
- Ezt nem néztem volna ki belőled, jó, hogy elmondtad. Szóval ezek szerint vigyáznom kell, majd mit mondok vagy teszek?
*Ajkaimon egy játékos mosoly jelenik meg, és szemeim is megcsillannak. Az utóbbi mondatára enyhén bólintok, mivel megint csak igaza van.*
- Hanem gondolom, azért jöttél, hogy tanulj?
*Kérdezem egy minden tudó mosollyal az ajkamon, és kíváncsi tekintettel várom a válaszát. Egy pillanatra elmerengek a testén, és látom, ahogyan a hideg víz miatt libabőrös lesz a teste. Meg amúgy is, ha ő nézegetheti az én testemet, akkor én is hagy gyönyörködhessek az övében, mert meg kell hagyni igazán, jól néz ki. Szinte egyszerre találkozik a tekintetünk.*
~ Hát nem romantikus? ~
*Teszem fel magamban a kérdést, egyáltalán nem gúnyosan, csak egy ilyen kérdésmásnak valószínűleg gúnyosan hatna. Elmosolyodom, és úgy gondolkodok el a kérdésén.*
- Miféle versenyre gondoltál?
*Kérdezem tőle kedves hangon, majd a választ meg sem várva folytatom a beszédem.*
- De tegyük érdekesebbé a versenyt. Esetleg valami fogadás?
*Remélem, nem fogja tőlem elvárni, hogy én mondjam meg mi legyen a tét, mert annak nem biztos, hogy jó vége lesz.*
Vissza az elejére Go down
Nyx
Admin
Nyx


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 30.

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 10:51 am

Helyszín Az7uc2

Lehet, hogy nem olyan, mint amilyennek tűnik, ám én csak azt látom még, hogy éppen milyennek tűnik. Egy helyes, egyébiránt jó fej pasi, akit azért illene megnevelni. Mikor a fiú megköszöni a lovagiasságról mondottakat, egy halvány pillanatig bűntudat rágja a szívem, de az olyan gyorsan elszáll, ahogy jött, meg se látszik az arcomon. Mert alapjáraton... Én csak viccnek szántam. De most, hogy így megköszönte, szívem se lenne visszavonni. Ez túlságosan aranyos tőle.
- Ó, ugyan... - mondom a megköszönésre, egy kis legyintéssel és egy kedves mosollyal, aztán a törölközőre egy kicsit köhintek. - Hát igen, arról elfelejtkeztem. Rendben, győztél. - aztán persze ez után el is kezdek bemászni a vízbe. Hogyha hallottam volna a gondolatait, akkor nem finoman nekidőlök, a kezeimet rátámasztva, hanem finoman nekidőlök, a térdemet nem oly' finoman az ágyékába állítva. De így, felpillantok rá, szép kék szemeimmel, és a kezem egy pillanatig le sem veszem róla, épp addig, hogy érezzem, ahogy megfeszül a mellkasa, mikor eláll a lélegzete. Ez egy elég szép bók az érintésére, ha testbeszéddel is. Végül a vigyor után elvszem a kezem és mielőtt bevizezném magam, vagy túl kislányosan, vagy csak túlságosan nagylányosan mutatóujjammal megkoppintom az orrát. Ne legyen már minden olyan idilli.
- Rosszat? Ó, dehogy. - válaszolom azonnal, a kérdésre, hiszen az a villanás csupán annak az emléke volt, hogy miért is vagyok itt, hogy mennyire imádom az átkokat, a mások leátkozását, főleg. Na azért van más hobbim is, de ez azért elég szép elfoglaltság. A válaszára halkan felnevetek, kicsit legyintve, mint amikor még a medence szélén ültem.
- Nem minden lány olyan védtelen, főleg, hogyha előszeretettel akarják Beverly Hillsben leszedni a válláról a gucci táskáját. - Lehet, hogy nem a legjobb példával élek, és ettől még csak inkább plázacicusnak fog nézni, de nézzen, hogyha szeretne. A tanulásra kicsit bólintok, valahogy így, meg hát, az ember lányának kell a változatosság. Otthon körülzsongtak. De még sem kötött már le annyira az ottani élet. A tekintetünk összetalálkozik és kissé megdöntött fejjel harapok az ajkaimba, egy szemöldök húzással egyetemben, kissé kihívónak tűnök így talán. Főleg, mikor a verseny ötletét vetem fel neki. Visszakérdez, aztán válaszra sem vár, azonnal fogadással áll elő.
- Fogadás? Éppen csak nincs semmid, amire vágynék, vagy amit megadhatnál. - mondom, egész kis csábos hangon. Ez talán egy kicsit erős volt, de az arcomról a szexi kihívó tekintet nem tűnik el. Eléggé hm... Érdekes lesz majd erre a válasz, annyit már előre tudok, de azért hozzátoldom, hogy milyen versenyre is gondoltam.
- Verseny úszás. Megverlek, ne félj, nem kell hagyni magad. - kissé felkuncogok, habár, annyira nem biztos a győzelem, rég nem voltam víz közelben. De a sok éves strand járás és tengerparti sütkérezés... Na jó, talán a sütkérezés miatt pont nem, de van esélyem nyerni. Az áramvonalas test megvan.
Vissza az elejére Go down
Nyx
Admin
Nyx


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 30.

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 10:52 am

Helyszín 33cu69c

*A legyintésre csak kicsit oldalra biccentem a fejem. A győzelemnél már kezdenék örülni, de csak egyszerűen vállat rántok.*
- Én csak segíteni szeretnék.
*Vágom rá, teljesen ártatlan szemekkel. Az orromat ért ujjtól elég rendesen magamhoz térek, és egy kicsit meg is rázom a fejemet. Bár kár, hogy ilyen hamar vége lett az idilli pillanatnak. A válaszára megnyugszom, nem akartam rögtön sok rossz ponttal indítani. Talán a viselkedésem miatt lehet, hogy van pár, de ez vagyok én, így kell szeretni vagy nem szeretni.
Figyelmesen, és csodálkozva hallgatom végig a történetét. Elsőre nem igazán tudok rá mit mondani, majd végül aztán csak kinyögök valamit.*
- Hát ööö… Elhiszem, hogy nem a lehető legegyszerűbb életed volt Beverly Hillsben.
*Kicsit megvakarom a tarkómat, erre nem igazán tudtam jobb dolgot mondani. Én általában csak álmodoztam arról, hogy valaha is eljutok oda, vagy legalább a környékére. Ettől függetlenül nem nézem plázacicának, csak egyszerűen meg tudta magát védeni a nem kívánatos személyektől. Ami jó!
Észreveszem a bólintást a tanulásra. Nem hittem volna, hogy ténylegesen azért jött vissza. Bár lassan, én már nem tudom, hogy minek tértem vissza. Szívfájdítás az meg volt, most talán itt lenne a tanulás ideje? Ráér az még.
Enyhe szemöldökrángással válaszolok a kihívó tekintetre. Eddig úgy tűnt igazán jól érti a testbeszédemet. Remélem ez továbbra is így fog maradni. A fogadásos dologra kitágult szemekkel pillantok rá, és egy ideig nem is akar eljutni a tudatomig az, hogy mit is mondott nekem. Mire magamhoz térek már a versenyszámot is tudom. Hát soha nem voltam egy profi úszó, de meglátjuk.
Fejemet egy kicsit oldalra döntöm, majd egy kis mosollyal az arcomon, és felvont bal szemöldökkel válaszolok.*
- Szerintem a verseny után igazán rád férne egy kis lazítás. Például megmasszírozhatlak, jó kezeim vannak hozzá.
*Felmutatom neki a két tenyeremet, hogy erről az állításomról igazat tegyek neki. Aztán összedörzsölöm őket, és vállat rántok a magabiztosságára.*
- Nos, akkor nem fogom magamat hagyni, de ne legyen sírás a vége.
*Figyelmeztetem egy vicces kis mosollyal az ajkaimon. Igyekszek minden tudásomat beleadni ebbe a versenybe. Hátha a végén még nyerni fogok. Hátrébb sétálok pár méterrel, és közben folyamatosan a lány szemébe nézek, ezzel is magabiztosságot sugározva magamból, csak kár, hogy elég háttértudásom nincs az úszáshoz.*
- Szólj, ha indulhatunk.
*Üzenem Megan-nak, és addig én is bevizezem a felsőtestemet, mert időközben azért eléggé megszáradtam. Beállok a medence távolabbi szélével szemben, és egyet bólintva jelzek, hogy felőlem indulhat a verseny.*
Vissza az elejére Go down
Nyx
Admin
Nyx


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 30.

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 10:54 am

Helyszín Az7uc2

Mikor látom a tanácstalanságát a gucci táskámra, az ajkaimat egy halk nevetés hagyja el. Végül csak kinyög valamit, válasz szerűt. Látszik az arcomon, hogy nem vártam értelmesebb választ, tudom, hogy egy másik városi fiúnak, illetve arról fogalmam sincs, hogy ő hol lakik, de minden esetre furcsa lehet, hogy így kiemelem, Gucci táskáról van szó. Pedig igen is fontos, olyan az ember, amilyen igényes magával. És ha én megtehetem a Guccit, akkor egy utcai rabló se szakítsa le a karomról, mert röpül az átok, ha szabad ha nem. Vagy előkerül a baseball ütő, ha éppen a pályáról hazafelé tartok. Pompom-baseball lány... Hm.
- Amúgy, te hol laksz?
Kérdezem közbe vetve, hiszen az én mondandómban benne volt Beverly Hills, és ha már én elmondtam, ha közvetetten is, akkor kíváncsi lennék az övére. Nem tűnik amerikainak, sőt, biztos vagyok benne, hogy nem az. A flört viszont kettőnk között nagyon jól megy, ám amikor elmondom a fogadás feleslegességét, és látom a szemeit kitágulni, kissé beharapom az ajkamat, a szemem is nevetésre áll, ahogy az egész arcomon is látszik, hogy visszatartom. Ezért az arcért, ezért a tekintetért megérte az előbbi mondat.
- Masszázs? - furcsállva kérdezek vissza azonnal, és már csak gondolatban folytatom.
Milyen eredeti... Kezdem azt hinni, hogy ide csak masszőr férfiakat vesznek fel. De még a szakuk sem stimmel - játszadozom el szépen a gondolattal, de ha még egy pasival találkozom, aki felajánl egy masszázst, biztosan rá fogok kérdezni a dologra. Ez biztos valami alapkövetelmény.
- És ha te nyersz?
Fordítom vissza a kérdést, egy flörtölő pillantást vetve, hiszen mondtam neki, hogy tőle nem kell semmi, de azért arra kíváncsi lennék hogy neki mi kell belőlem. Eszembe se jut, hogy mi lesz, hogyha én vesztek, csak a kíváncsiság vezérel a kérdés után, és persze a csábos pillantásokkal a gondolataimban pörögnek is a dolgok, hogy vajon mit fog kérni. Csak aztán nehogy egy szóval elássa magát előttem, mert én egyelőre azt az elvet vallom, hogy a kevesebb több. Mikor a fiú készen álltnak nyilvánítja magát, kissé leguggolok, lehajolok előre dőlve, hogy teljesen bevizezzem magam, majd párhuzamosan a medence végével, és természetesen egy vonalban Raphaellel szépen felállok.
- Ha kész vagy, én is. Tre.... Due... Uno.... Via!
Körülbelül ennyi az olasz tudásom, de egyszerűen imádom az olaszokat. Döntse el ki-ki maga, hogy a nyelvre, a kultúrára... Vagy épp a pasikra gondolok. Raphael meg csak megérti a három, kettő, egy, rajt!-ot, akármilyen nyelven mondom neki. Fürgén, és amilyen gyorsan csak tudok, elindulok, ha ő is, és ahogy elég mély a víz, hogy alatt ússzak, kényelmesen, akkor alábukom, és akár csak egy sellő úszkálok. Nem vagyok egy szuperszonikus torpedó, hogy azonnal lehagyjam, de a versenyszellem és az előnyre vágyás azért hajt előre.
Vissza az elejére Go down
Nyx
Admin
Nyx


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 30.

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 10:54 am

Helyszín 33cu69c

*Meglep a kérdése, bár ha úgy vesszük ő elmondta, hogy hol lakik így nekem is így illene.*
- Vancouver-ből, vagyis kanadai vagyok. Úgyhogy én nem sokat tudok a Gucci táskás rablókról.
*Ahogy belegondoltam én maximum az Interneten láttam Gucci táskát, de azt is csak akkor, amikor a húgom nyavalygott, hogy neki kell olyan. Táska-tervezők ismerete tantárgyból azt hiszem, hogy elég egyszerűen megbuknék. Látom rajta, hogy visszatartja a nevetését, na de hát ilyet nekem nem szabad mondani, hogy nem lehet tőlem semmit sem kapni, mert ez nem igaz. Legrosszabb esetben egy fagyit még mindig tudok venni, ha másom már nincs. A kérdésre pedig bólintva válaszolok.*
- Igen. Mint mondtam, szerintem megérné.
*Egy mosollyal biztosítom, hogy az én ajánlatom az még mindig fenn áll a számára. De aztán visszakérdez, hogy én mit nyerhetek.*
- Tudod mit. Legyen ugyan az. Aki nyer az meg masszírozza a másikat.
~ Tudnék más egyebet is kérni csak szerintem abból már problémák lennének. De nem baj, majd legközelebb. ~
*Utóbbiakat megint megtartom a gondolataim között. Nem hiányzik egy szép, formás térd az ágyékomba. Bár ki tudja, talán még meg is nyerem, és akkor lehet, hogy már nem fog annyira tetszeni az ötletem, mint az előbb. De egyelőre inkább annak örülök, hogy ha nem fulladok bele, és a végén nem fejelem le a medence szélét. Még egy utolsó pillantást vetek Megan-ra ahogyan, kiemelkedik a vízből, és egy pillanatra el is felejtem az egész versenyt. A visszaszámlálásnál térek észhez, hogy talán nem a vetélytársamra, hanem a rajtra kéne figyelnem. Bár az nem jut el a tudatomig, hogy milyen nyelven beszél, ezért egy kicsit lassabban indulok el, mint ő.
Még egy pár lépést teszek, hogy még beljebb legyek a vízben, majd elrugaszkodom, és ahogy még anno hét éves koromba mondta az edző: „csapkodj előre aztán, hátha előrébb jutsz”. Bár most egész jól sikerült elindulnom. Csak az az iszonyatos klóros víz ne menne az orromba akkor még jobb lenne. Egy pillantást tudok még Megan-ra vetni, de csak azt látom, ahogyan lebukik a víz alá. Azt hiszem ebben nem fogom utánozni, nem hiszem, hogy szép lennék hableánynak ilyen szakállal. Ha csak nincs szakállas hableány.*
Vissza az elejére Go down
Nyx
Admin
Nyx


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 30.

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 10:55 am

[A kocka nagy Úr... Hát még a karakterlap.]
Helyszín Az7uc2
Nyugodtan várom a vízben már, hogy válaszoljon közben néha néha bevizezem magam, ne árasszon el újra a hideg víz hirtelen, ne fusson végig rajtam az a rossz bizsergő érzés. A Kanada szó hallatán kicsit elgondolkozom, de úgy, hogy arcomon túlságosan ne látszódjon ez a gondolkozás. Úgy tudom, már ha lehet ezt így mondani, hogy a kanadai és az észak-amerikaiak nem igazán vannak összhangban, de én sosem törődtem a politikával, így ezt a kérdést gyorsan áthidalom. Minden esetre látszott rajta, hogy nem amerikai államból származik.
A válasz hallatán kissé elmosolyodom. Kecsesen felemelem a két kezem, ép úgy megmutatom neki, mint az imént ő az övéit, miközben megszólalok.
- Nem rossz ötlet.. Hidd el, az én kezeim is legalább olyan ügyesek, mint a tieid. - mondom, egy kis csalfa mosollyal, habár jól tudom, hogy nem a masszírozásomról vagyok híres, de minden érintés jól eshet a másiknak. Nem kell ehhez akkora tanulás, csak egy kis érzés, hogyha a másikat gyömöszöljük. Valószínűleg, hogyha más egyebet kér, vagy hozzátoldja, hogy speciális erotikus masszázsra vágyik inkább, akkor lendületesen felé kapom a kezem, ha mással nem is, a tökéletesen kiélezett körmeimmel fájdalmasan tudok karmolni, pofon vágni. De egyelőre úgy tűnik, hogy egy helyes, izmos, igazán jó fej sráccal hozott össze itt a medencénél a sors.
Aztán megkezdődik a verseny. Megpróbálom minél előbb lehagyni, ami kezdetben igen jól is néz ki, ahogy hableányként úszkálok. Ő nem próbálkozik meg habfiút játszani a víz alatt, így a felszínen úszik, de néhány másodperc múlva, amikor már az út kétharmadát megtettem, érzem, hogy kezd elhagyni az erőm. Lehet, hogy nem egészen mértem be, hány méter hosszú is ez a medence... Vagy csak túl régen sportoltam már, hogy végig bírjam ezt a távot. Az erőm lassan elhagy, de továbbra is kecsesen úszkálok, de borzasztóan lelassulok és érzem, hogy lassan megelőz. A vége felé tartunk, mikor megelőz olyan 5 másodperccel a beéréssel és abban a szent pillanatban, mikor hozzáérek a medence falához, a lábamba borzasztó görcs áll. A vádlim nem engedelmeskedik, és már nincs erőm megkapaszkodni a falba, próbálok fent maradni, de...
- Raphael! - Eléggé kétségbeesett a hangom, bár gyűlölök másokra utalva lenni, ilyen szinten. Egy halk sikoly hagyja el a számat, aztán szépen egy kapálódzás sorozat után alámerülök, és ha már Raphael ki is mászott és azután kel visszaugrania... Már ha visszaugrik, de azért csak nem hagy ott meghalni, minden esetre ájultan talál a víz alatt.
Vissza az elejére Go down
Nyx
Admin
Nyx


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 30.

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 12:26 pm

Helyszín: Rejtett tisztás

[Rosetta]

*Igen, meggyógyítja, mert a drágalátos koboldlányunk reménykedik abban, hogy ebben a lányban van valami jó. Ugyanis nem lehet valaki csak rossz, vagy csak jó... Neki is van hibája, akkor a lánynak is lehet jó része. Mondjuk, attól még ez a gyógyítás nem életbiztosítás, azt tekintve, hogy talán így nem fog rátámadni, sőt. Mindegy, már megtette, ez van. *
- Nem a legjobb találkozás, de üdv James, Rosetta vagyok. És azt tudjuk már, hogy mi vagy, kiskegyenc... *James felől átfordul ennél mondatnál Sylviára természetesen.* - De azt még nem tudjuk, hogy Ki vagy. Mi a neved? És mit akarsz Nikorinától?... *Teszi fel a kérdéseket, lassan felállva, de amikor látja, hogy a lány kezében ott a pálca, akkor kissé elhúzza a száját.* - Senki sem akar harcolni, de akkor tedd el a pálcád, és a fókuszaidat is. Láttam már hogyan harcolsz, mentálmágus vagy. *A szavai nyugodtak, druidához és gyógyítóhoz illőek, sok a kérdés. Nem is szaporítja tovább őket. De az az egy biztos - Sylvia még nem tudja, hogy ő milyen képességekkel bír, és ha nem rakja el a fókuszait, akkor telekinézissel egy percen belül azonnal leszakítja róla a dolgait, és elveszi a pálcáját is. Nem azért, hogy védtelen legyen. Hanem azért, hogy ők ne legyenek veszélyben.*
Vissza az elejére Go down
Lantha
Buzgómócsing
Lantha


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 23.
Tartózkodási hely : Budapest - Csepel^^

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 12:55 pm

[Sylvia]

*Sylviában valami jó? Egy olyan lányban, akit hat éves kora óta feketemágusnak neveltek? Hát, nem sok jót lehet találni. Viszont a gondolkodása cseppet sem lassú, és csak azért hagyja, hogy a kobold meggyógyítsa őt, mert tudja, hogy legyengülve kevesebb esélye lenne a hármas ellen. Kék tekintete idegesen ugrál James, Nikorina és Rosetta között, majd hirtelen elmosolyodik, no nem ám valami kedvesen.*
-Szóval te vagy az a James… Vigyázz a szádra, fiú, ne felejtsd el, ki vagyok. *Mondja higgadtan, felmutatva a csuklóját, amin ott sötétlik az Úrnő jele.* Csak egyetlen szavamba kerül, hogy az aurorok végezzenek veletek… Amit bánnék, nagyon is. *Elgondolkozva néz a hármasra, főleg Rosettára, aki úgy tűnik, a szószóló most. Rövid ideig mérlegeli a szavakat, majd felsóhajt.*
-Rendben, de csak ha ő is leteszi a kardját. Meg ti is elrakjátok a pálcát. *Biccent. Ha ez megtörténik, akkor lerakja maga elé a földre a pálcát, a fókuszait, meg a két dobótőrt is, majd felegyenesedik, összefonja maga előtt a karjait.*
-A nevem Sylvia, Sylvia Grozda. Amint azt a kobold is kitalálta a maga kísértetiesen éles logikájával, Nikorina ikertestvére vagyok. Pontosabban a nővére. És hogy mit akarok…? Nagyon egyszerű. Bosszút. *Mondja hűvösen, főleg Nikorinára nézve. Tudja, hogy ennyi magyarázat nem lesz elég… De minek zúdítson mindent egyszerre a hármasra? Neeem, szép lassan adagolja magáról az infókat, csak hogy szépen húzza az idegeiket.*
Vissza az elejére Go down
Nyx
Admin
Nyx


Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 30.

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 1:22 pm

[James]

*Az állkapcsa megfeszül a hirtelen dühtől, de amikor Rosetta és Nikorina is csitítja, a kardját lassan a földre ejti, illetve beleszúrja, jelezve, hogy enm támad. Bár miután Sylvia elkezd pattogni az aurorokkal, meg a bélyeggel a kezén, legszívesebben újra felvenné a kardot. Nem teszi. Legalább gyakorolhatja a harcosok önkontrollját, amivel visszafogja a hirtelen tenni vágyást. Nem szólal meg, csak maga mögött tartja Nikorinát, majd hátrafordul hozzá, összeméri a két lányt. Kísérteties a hasonlóság... Bizony az, látszanak a főbb vonások, az arcuk, a hajuk színe, a szemük, de csak a színe, hiszen Sylviáéban ott a gonoszság ő máshogy néz. Látszik a szemén, hogy más. *
- Ó, Nikorina, hogy mi sosem tudunk nyugisan összefutni... *Suttogja halkan, de mindannyian hallhatják csak tényleg suttogó a hanghordozása. Még erősen emészti a dolgokat, és ha ő ennyire le van sokkolva, akkor Nikorina vajon mennyire? Talán ne is firtassuk. *
- Most én is szeretnék kérdezni... *Szépen Rosetta felé pillant, szinte engedélyt kér, de nem vár válasz pillantást, Sylvia felé fordul.*- Hol voltál eddig, és legfőképpen... Kin akarsz bosszút állni? *A hangja tiszta, eltünteti belőle az összes idegességet, nyugodt, de még is védelmező, ahogy az állása is. Még fegyver nélkül is olyan, mint a támadni készülő oroszlán... Nem mintha a daimonja másképp tenne. A dól erőteljesen koncentrál, hogy ne támadjon azonnal neki a macska daimonnak... pedig milyen könnyű lenne, széttépné, és Sylvia el is tűnne. De nem moccan, csak figyel.*
Vissza az elejére Go down
Lantha
Buzgómócsing
Lantha


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2010. Feb. 23.
Tartózkodási hely : Budapest - Csepel^^

Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 1:49 pm

[Nikorina]

*Rosetta úgy tűnik, nincsen lesokkolva... Nikorina sejti, hogy ő már összefuthatott Sylviával. Ő viszont... most látja először. És igaz, ami igaz... a látvány nagyon lesokkolja őt, bár Syl fenyegető szavai kissé oldják benne most ezt. Meg a tény, hogy Rosetta és James itt vannak mellette...*
-Sajnálom... *Nyöszörgi halkan válaszul Jamesnek, őt is nagyon zavarja, hogy tényleg nincs olyan, amikor nyugodtan tudnának kettesben lenni. Ikertestvérénak szavait hallva halkan felsóhajt, majd előhúzza sötét színű kőrisfa pálcáját, és elég látványosan maga mellé pottyantja. Aztán meg ott kucorog James mögött, vagy áll, fene tudja, hogy van éppen, szóval ott van James mögött, és eléggé rémülten bámulja Sylt, Gradan meg vadul vicsorog Darkness-re, bár a daimont is erősen zavarja a tény, miszerint a másik daimonja majdnem pontosan ugyanolyan, mint ő. Mindenesetre Gradan szépen Deanne mellé oson, egy pillanatra hozzábújik, majd újra Syl daimonjára vicsorog. Persze, milyen egyszerű lenne... Sok mindent megoldana, ha a daimonok egyesült erővel elintéznék Darknesst.*
-A nővérem vagy? Hogyhogy apa sosem mesélt rólad? *Teszi fel értetlenül a kérdéseit, próbálja összeszedni magát, ami jelen lelkiállapotában nem igazán sikerül, de próbálkozik, miközben szinte belekapaszkodik James-be. Egyrészt, hogy visszatartsa nem túl nagy erejével a fiút, ha az támadna, másrészt, mert így egy fokkal nagyobb biztonságban érzi magát. Ők vannak számbeli fölényben, és Syl szavaiból azt veszi ki, hogy a gonosz lány nem szívesen hívná az aurorokat. Mintha... túlságosan bízna magában. Az meg nem nyugtatja meg túlságosan, hogy Rosetta azt mondta az állítólagos testvéréről, hogy mentálmágus... Ő abból rémesen gyenge, úgyhogy eléggé tart syltől.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Helyszín Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszín   Helyszín Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Helyszín
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rosetta tesztforuma :: Useres Cuccocskák :: Beszélgetés ^^-
Ugrás: